FABUŁA

          Maggie Horan wiele przeszła w ostatnim czasie. Jej życie przewróciło się o sto osiemdziesiąt stopni, kiedy dostała się do Broadway Dance Center. Uczęszczanie do szkoły tanecznej tylko zapoczątkowało ciągu zdarzeń, jakie napotkały blondynkę. Zdobycie przyjaciół, złamanie nogi, zakochanie się, stracenie pracy i sali baletowej, choroba, obecność w autobusie pod okupem, śmierć ukochanego, poznanie prawdy o rodzinie, próba gwałtu, stracenie dziewictwa z przyjacielem, błędna diagnoza lekarza... Te wydarzenia zostawiły wyraźny ślad na psychice Maggie, ale z pomocą przyjaciół udało jej się stanąć na nogi. Jednak, czy problemy dziewczyny się skończyły?
          Jest końcówka stycznia dwutysięcznego czternastego roku. Siostra Horana wraca razem z Harry'm z Europy. Czeka tam na nią nie lada niespodzianka, ponieważ okazuje się, że Bobby Horan - ojciec rodzeństwa - kupił dla swoich dzieci i dwójki ich przyjaciół dom.
           Czy nowe lokum pozwoli Maggie ruszyć do przodu? Jakie tym razem problemy staną na jej drodze? Jak będzie wyglądało jej spotkanie z ojcem i resztą rodziny? W kim będzie miała największe wsparcie? Jak zmieni się jej kariera taneczna? 
Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie czytając drugą cześć Sick Truth - Sick Problems!5 komentarzy:

 1. O jejku, w sumie nie bardzo wiem czego mam się spodziewać - i to jest dobre!
  Z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jestem szczęśliwa, że masz zamiar dalej pisać i to jeszcze kontynuować swoje stare opowiadanie :)
  jestem bardzo ciekawa i jak pojawi się pierwszy rozdział, to proszę poinformuj mnie na people in new york :)
  pozdrawiam, Alison :)

  OdpowiedzUsuń
 3. OMFG, OMFG, OMFG !
  Już chcę ! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę, zacznij już to opowiadanie, bo ja się naprawdę stęskniłam za Twoją twórczością! ♥

  OdpowiedzUsuń